Létejte nad vodou!

Attachment-1_edited.jpg

Jak to funguje?

Velmi rádi Vás provedeme úžasným světem foilingu.
Jsme téměř jediní v Evropě, kdo Vám zprostředkuje zážitek z jízdy na efoilu, ale i výuku jízdy na foilu.

EFOIL

Žádný vítr? Žádné vlny? Žádný problém!
eFoil je poháněn elektrickým bezhlučným motorem. K prknu je připevněn  celokarbonový hydrofoil. Díky bezdrátovému dálkovému ovladači můžete jezdit rychlostí až 50 km/h. 
Používáme výhradně efoil od společnosti LIFTFOILS. Originál, který nastavil laťku dalším výrobcům pěkně vysoko. Za foily tohoto výrobce stojí osobnosti jako Laird Hamilton, Kai Lenny, Brian Grubb a další.

 
Pro snadnější výuku, Vaši bezpečnost a rychlý progres používáme vodotěsné komunikační rozhraní, díky kterému jste stále ve spojení s instruktorem.
 
Většina z našich 300 klientů do 30 minut létala nad vodou.
 
Cena:  150 EURO / 1 hodina

 

YW--yellow +typo_(RGB).png
GOPR0029_edited.jpg

FOIL

Při výuce foilingu používáme vodní skútr Yamaha WaveRunner.
Náš výukový program je zaměřen na trénink rozjezdů z vody, zatáčení a ovládání výšky letu. Získáte jistotu při jízdě na foilu, která je velmi důležitá pro Váš další progres. 

Ideální zábava, ale také průprava pro Vaše budoucí dobrodružství při jízdě na foilu na vlně, windsurfu, kitesurfu, paddleboardu, nebo wing foilingu.

Po úspěšném natrénování jízdy na foilu za vodním skútrem se nabízí jízda na vlně. Foil nevyžaduje tolik energie, proto skvěle funguje na druhé, třetí, čtvrté i páté vlně za lodí! Můžete se tak krásně vozit třeba na druhé vlně, zatímco na první vlně wakesurfuje někdo z Vašich přátel. 

Pořád nemáte dost? Můžeme začít s tréninkem pumpování na klidné vodě, následně přejíždění z vlny na vlnu a poradíme i jak na "dock start".

Používáme vybavení značky Slingshot, RRD, OZONE.

Cena: 130 EURO / 1 hodina